Apartamento Del Mar

  • 142 m²
  • 3 sypialni
  • 2 łazienki

Pole golfowe Rio Real znajduje się prawie 10 min jazdy samochodem od Apartamento Del Mar Marbella o powierzchni 142 m^2, natomiast Teatr Ciudad de Marbella znajduje się w pobliżu. Apartament zapewnia basen oraz taras z widokiem na morze.

Goście obiektu noclegowego mogą korzystać z suszarki do włosów i ręczników w łazience. Znajdziesz tu również wannę.

Dzięki luksusowym udogodnieniom, w tym basenowi i tarasowi, goście mogą odpocząć i zrelaksować się.

W obiekcie noclegowym znajduje się pełnowymiarowa kuchnia z kuchenką mikrofalową, czajnikami elektrycznymi i lodówką. Obiekt noclegowy leży w odległości krótkiego spaceru od Pizzería Artesanal Lucas.

Popularne miejsca w okolicy to Plac Pomarańczy w prawie 700 m. Stare miasto w Marbelli leży w odległości 9 min spacerem. 2-pokojowy Apartamento Del Mar położony jest kilka kroków od najbliższego przystanku autobusowego - Edificio Lepanto.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Apartamento Del Mar Marbella
Premium Apartment In Marbella With Sauna
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Premium Apartment In Marbella With Sauna

10
Wyjątkowy 1 opinia
128 m od nieruchomości
USD 316 USD 284
za noc
Acogedor Apartamento Cerca De La Playa
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Acogedor Apartamento Cerca De La Playa

8.8
Świetny 56 opinii
157 m od nieruchomości
USD 116 USD 104
za noc
Embajada Marbella Playa
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Embajada Marbella Playa

169 m od nieruchomości

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W kuchni

    • Czajnik
    • Przybory kuchenne

    Dla dzieci

    • Łóżeczka dla dzieci

    W pokojach

    • Prasowanie

    W łazience

    • Pralka
    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 20:00
    Wyjazd: do 10:00
    Często Zadawane Pytania
    • Jakie udogodnienia spa są dostępne w Apartamento Del Mar?
      W Apartamento Del Mar oferowane są takie zabiegi, jak body wrapping i peeling ciała.
    • Czy Apartamento Del Mar akceptuje zwierzęta?
      Niestety Apartamento Del Mar nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy w Apartamento Del Mar jest kuchnia?
      W Apartamento Del Mar goście znajdą pełnowymiarową kuchnię z kuchenką mikrofalową, ekspresem do kawy/herbaty i lodówką.
    • Jakie udogodnienia oferuje Apartamento Del Mar dla osób podróżujących służbowo?
      Apartamento Del Mar oferuje szereg udogodnień dla osób podróżujących służbowo, w tym ksero.

    Lokalizacja

    Map

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Apartamento Del Mar Marbella

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij